هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

شرکت زمان آوران بزرگترین شرکت‌ در زمینه تولید انواع ساعت و هدایای تبلیغاتی در ایران می ‌باشد که در طی سالها فعالیت مستمر موفق به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای بسیاری گردیده است. فروشگاه زمان اوران بزرگترین مجموعه در وب که نوآورانه ترین مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی و تبلیغات برای ارگان ها و شرکت های تجارتی و عموم مردم ارائه میدهد. فروشگاه ما برای پیدا کردن محصولات تبلیغاتی برای تمام نیازهای صنفها، سعی کرده شرح و لیست کلیه محصولات خود را در سایت قرار بدهد.همچنین مشاوران ما در سایت سعی میکنند که با مشاوره، شما را به گونه ای راهنمایی کنند که بتوانید محصول که دوست دارید را انتخاب نماید.مجموعه هدایای تبلیغاتی فروشگاه زمان اوران با هدف ارائه انواع هدایای تبلیغاتی نظیر انواع خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، خودکار تبلیغاتی فلزی ، لیوان و فلاسک تبلیغاتی ، ساعت رومیزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی چرمی تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، ست های مدیریتی تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، جاکارتی تبلیغاتی ، ساعت دیواری تبلیغاتی ، کیف سمیناری تبلیغاتی ، کیف پول تبلیغاتی ، صنایع دستی تبلیغاتی ، کتب نفیس تبلیغاتی ، ست های کامپیوتری تبلیغاتی ، سررسید و تقویم تبلیغاتی ، قلم تبلیغاتی و سایر ابزارآلات تبلیغاتی شروع بکار کرده و در این چند ساله توانسته نیاز مشتریان را برطرف نماید.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی

محصول جدید Amazfit در CES 2020 معرفی می‌شود
شرکت هوآمی سال بسیار جذابی را پشت سر گذاشته است. این شرکت که دستبندهای سلامتی و ساعتهای هوشمند خود را با برند Amazfit منتشر میکند، امسال ۷ ساعت هوشمند روانه بازار کرد. البته این رقم کمی کمتر از هدف معرفی ۱۰ ساعت بود که پیشتر توسط خود این شرکت مشخص شده بود. اما امروز در شبکه اجتماعی ویبو اعلام شد که هوآمی در CES 2020 حاضر میشود و محصول تازهای معرفی میکند.

پوستری که در شبکه اجتماعی ویبو منتشر شده طراحی زنی را نشان میدهد که در حال دویدن است و زیر آن عبارت Leap Over Limits به معنای «جهش فراتر از محدودیتها» دیده میشود. علاوه بر این، متنی به زبان چینی نیز دیده میشود که معنای آن «نه فقط ساعت هوشمند» است. این عبارت میتواند حاکی از آن باشد که در این مراسم شاهد رونمایی از محصولی جز ساعتهای هوشمند باشیم. ولی اگر خبری از دستبند سلامتی یا ساعت هوشمند نباشد، 

باید منتظر چه محصولی باشیم؟

حدس ما یک جفت کفش هوشمند مخصوص دویدن است، چون برند Amazfit در زمینه تولید پوشاک ورزشی هم فعالیت میکند. این شرکت در گذشته تیشرت، ژاکت، شورت و کفشی ورزشی به نام اسکایلارک الترالایت را معرفی کرده بود.

محصول بعدی Amazfit احتمالا نسخه هوشمند همین کفش ورزشی است که میتواند وضعیت فعالیتهای شما را ردیابی کند. شیائومی قبلا نمونههایی از این محصول را معرفی کرده بود، اما حالا به نظر میرسد که با ورود Amazfit رقابت در این بازار جذابتر خواهد شد.

در این پوستر گفته شده که مراسم هوآمی در روز نخست CES 2020 یعنی در تاریخ ۷ ژانویه مصادف با ۱۷ دی ماه برگزار میشود. احتمالا در روزهای پیش رو اطلاعات بیشتری درباره این محصول منتشر خواهد شد.