هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

شرکت زمان آوران بزرگترین شرکت‌ در زمینه تولید انواع ساعت و هدایای تبلیغاتی در ایران می ‌باشد که در طی سالها فعالیت مستمر موفق به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای بسیاری گردیده است. فروشگاه زمان اوران بزرگترین مجموعه در وب که نوآورانه ترین مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی و تبلیغات برای ارگان ها و شرکت های تجارتی و عموم مردم ارائه میدهد. فروشگاه ما برای پیدا کردن محصولات تبلیغاتی برای تمام نیازهای صنفها، سعی کرده شرح و لیست کلیه محصولات خود را در سایت قرار بدهد.همچنین مشاوران ما در سایت سعی میکنند که با مشاوره، شما را به گونه ای راهنمایی کنند که بتوانید محصول که دوست دارید را انتخاب نماید.مجموعه هدایای تبلیغاتی فروشگاه زمان اوران با هدف ارائه انواع هدایای تبلیغاتی نظیر انواع خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، خودکار تبلیغاتی فلزی ، لیوان و فلاسک تبلیغاتی ، ساعت رومیزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی چرمی تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، ست های مدیریتی تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، جاکارتی تبلیغاتی ، ساعت دیواری تبلیغاتی ، کیف سمیناری تبلیغاتی ، کیف پول تبلیغاتی ، صنایع دستی تبلیغاتی ، کتب نفیس تبلیغاتی ، ست های کامپیوتری تبلیغاتی ، سررسید و تقویم تبلیغاتی ، قلم تبلیغاتی و سایر ابزارآلات تبلیغاتی شروع بکار کرده و در این چند ساله توانسته نیاز مشتریان را برطرف نماید.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
کاربران گرامی به منظور پیگیری سفارشات خود کد پیگیری را وارد نمایید

10 نکته برای انتخاب هدایای تبلیغاتی شرکتها

10 نکته برای انتخاب هدایای تبلیغاتی شرکتها

10 نکته برای انتخاب هدایای تبلیغاتی شرکتها

1 – هدایایی انتخاب کینید که دوست دارید به خودتان هم بدهند . بهترین آزمایش برای اینکه بفهمید آیا مشتریان شما از هدیه شما خوشحال شده اند این است که ببینید خودتان چه احساسی نسبت به آن هدیه دارید اگر فکر میکنید که هدیه قشنگی است که از .... تبلیغاتی هم ارزان تر است مشتریان شما هم دقیقا این حس را خواهند داشت .

2 – هدیه ای را انتخاب کنید که با افتخار نام شرکتتان را بر روی آن درج نمایید . مشتریان شما از طریق هر وسیله ای که نام شما بر روی آن باشد با شما در ارتباط خواهند بود و تماس خواهند گرفت . زمانی که می خواهید یک هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید هدیه ای درنظر بگیرید که بتواند در مورد شما خوب صحبت کند ( شما را خوب جلوه دهد )

3 _ بهترین هدایای تبلیغاتی آنهایی هستند که گیرندگان هر روز از آن استفاده کنند نه فقط در زمان های خاصی ..

اگرهدف از کمپین تبلیغاتی شرکت شما این است نام شما در ذهن مشتریان حفظ شود آیتم هایی را انتخاب کنید که به صورت روزانه از آن استفاده می کنیم مثل لیوان قهوه خوری ، دفترچه یادداشت های روزانه و ساعت های رومیزی

4 – نام شرکت خود را در یک جای مناسب بر روی هدیه قرار دهید . ممکن است تمامی هدایای تبلیغاتی جایی برای درج نام شما نداشته باشند اما اگر این قابلیت را دارند در خصوص اهدای هدایای تبلیغاتی در مناسبت های خاص که ارتباط کمی با کسب و کار شما دارند محتاط باشید . در بیشتر مناسبت ها ، یک هدیه تبلیغاتی کوچک که حکاکی شده یا لگوی پرینت شده شما برروی آن است از هدایای شخصی حرفه ای نیز با ارزش تر هستند .

5-اگر پیشرفت و ارتقاء مصرف هدف اصلی کمپین تبلیغاتی شماست. هدیه ای انتخاب کنید که به کسب و کارتان مرتبط باشد.اگر قصد دارید هدیه ای بدهید که نام تجاری شما را بیشتر در اذهان مشتریان حک کند هدیه ای بدهید که با کسب و کار شما مرتبط باشد تا در ذهن مشتریان نام شرکت شما بیشتر بماند. مثلاً یک ابزار فروش، یک متر به مشتریانش هدیه می دهد که هر وقت مشتریان از ابزارآلات استفاده می کنند آن را نیز در دسترس داشته باشند که انتخاب خوبی است. قطعا یک خودکار تبلیغاتی به این اندازه نمی توانست جنبه اثرگذاری داشته باشد.

6-یک هدیه تبلیغاتی که به همکاران و مدیران داده می شود باید تا حدودی شخصی باشد اما نه بیش از حد شخصی اگر می خواهید به مناسبت تعطیلات، اتفاقات خاص زندگی خصوصی مانند تولد، سالگرد ازدواج به کسی هدیه تبلیغاتی بدهید باید از هدایای تبلیغاتی شخصی تر نسبت به هدایای تبلیغاتی حرفه ای تر استفاده کنید. مثلا دادن یک دفترچه یادداشت فانتزی یا پد موس نمی تواند مناسب باشد بلکه باید شخصی تر باشد مثلاً یک حلقه کلید حکاکی شده یا کلاه گلدوزی شده و یا حافظه USB می تواند مناسب این زمان باشد.

7- در زمان انتخاب هدیه تبلیغاتی هدف خود را در نظر بگیرید همیشه یک دلیل برای هدیه دادن وجود دارد و آن دلیل به شما کمک می کند تا هدیه تان را انتخاب کنید.هدایای تبلیغاتی حرفه ای کمک می کند تا نام شرکت شما بیشتر شناخته شود و این هدایا به دور از هدایایی  خواهد بود که شما به عنوان تشکر به اسپانسرها می دهد.

8- تهیه هدایای تبلیغاتی را حتما جزئی از بودجه ی خود قرار دهید.هدیای تبلیغاتی یکی از اجزاء کسب و کارشرکت است، اما در برخی کسب و کارها انتظار می رود که هدایای تبلیغاتی در میان شرکت ها بین همکاران ردوبدل شود پس برای آن بودجه ای تخصیص دهید و عنوان آن را حفظ مشتری یا تبلیغات یا ترویج کسب و کار بگذارید.

9-برای قدردانی از همکاری دیگران هدیه تبلیغاتی دهید در طول سال مواقعی وجود دارد که کارکنان،مشتریان و یا همکاران ممکن است کمک یا همکاری فوق العاده ای داشته باشند و دادن یک هدیه دراین مواقع قدردانی شما را ملموس تر می کند برای قدردانی از پرسنل آن در عموم به آنان هدیه دهید که ارزش بیشتری دارد.  

 

10 – در اتخاب نوع هدیه از متخصص ها برای انتخاب و طراحی کمک بگیرید کار با یک متخصص حرفه ای در امر تبلیغات ارزش هدایای شما را بالاتر می برد . اکثر شرکت های برتر دنیا با نمایندگان باسابقه قرارداد سالانه می بندند  و از آنها برای هر مرحله از انتخاب و ساخت هدایا کمک می گیرند . 

مرجع مقاله : تاریخ: 1395/02/23