هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

شرکت زمان آوران بزرگترین شرکت‌ در زمینه تولید انواع ساعت و هدایای تبلیغاتی در ایران می ‌باشد که در طی سالها فعالیت مستمر موفق به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای بسیاری گردیده است. فروشگاه زمان اوران بزرگترین مجموعه در وب که نوآورانه ترین مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی و تبلیغات برای ارگان ها و شرکت های تجارتی و عموم مردم ارائه میدهد. فروشگاه ما برای پیدا کردن محصولات تبلیغاتی برای تمام نیازهای صنفها، سعی کرده شرح و لیست کلیه محصولات خود را در سایت قرار بدهد.همچنین مشاوران ما در سایت سعی میکنند که با مشاوره، شما را به گونه ای راهنمایی کنند که بتوانید محصول که دوست دارید را انتخاب نماید.مجموعه هدایای تبلیغاتی فروشگاه زمان اوران با هدف ارائه انواع هدایای تبلیغاتی نظیر انواع خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، خودکار تبلیغاتی فلزی ، لیوان و فلاسک تبلیغاتی ، ساعت رومیزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی چرمی تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، ست های مدیریتی تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، جاکارتی تبلیغاتی ، ساعت دیواری تبلیغاتی ، کیف سمیناری تبلیغاتی ، کیف پول تبلیغاتی ، صنایع دستی تبلیغاتی ، کتب نفیس تبلیغاتی ، ست های کامپیوتری تبلیغاتی ، سررسید و تقویم تبلیغاتی ، قلم تبلیغاتی و سایر ابزارآلات تبلیغاتی شروع بکار کرده و در این چند ساله توانسته نیاز مشتریان را برطرف نماید.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
کاربران گرامی به منظور پیگیری سفارشات خود کد پیگیری را وارد نمایید

چند ایده بی نظیر شرکتها برای هدایایی تبلیغاتی که کاربران و مشتریانشان دوست خواهند داشت

چند ایده بی نظیر شرکتها برای هدایایی تبلیغاتی که کاربران و مشتریانشان دوست خواهند داشت

چند ایده بی نظیر شرکتها برای هدایایی که کاربران و مشتریانشان دوست خواهند داشت.

هدیه منحصر به فرد برای شرکتها برای مشتریان و شرکتهای که باهاشون کار میکنند که دوست خواهند داشت.

خوب شما به جای درستی‌ مراجعه کردید!

ما میدانیم که شما خسته هستید از ارسال هدایا به مقصدها و گوشه کنارهای دفاتر مشتریانتان، بنابر این ما به شما یک لیست از هدایایی که به اصالت و اندیشه و ایده آل های مشتریان شما نزدیک هستند، و آنها پس از گرفتن این هدیها از شما تشکر خواهند نمود را معرفی می نماییم.

 

1-     دادن طنز بیشتر

 سعی‌ کنید که همیشه از کادوهایی که دارای متنهای  طنز و خنده دار هستند استفاده کنید با قیمت مناسب، مخصوصا در لوازم اداری . مس دفترچهٔ یاداشت ، لیوان آب خوری یا هر چیز دیگه که به وسایل کار کارمندان ربط داره . به طور مثال شرکت ناک ناک هر چیزی که برای کارمندانش تهیه میکند، دارای پیامهای طنز گونه می باشد که این مطلبو به کارمندانش یادآوری نماید. که زیاد خودشونو جدی نگیرن و بقول معروف کارو سخت نگیرن . چون این ثابت شده مطالب طنز می‌تونه سطح استرس کارمندان رو پائین برده و در عوض به کارمندان کمک می کند که در جهت فکر کردن به خلاقیتهای بیشتر انرژی و تمرکز بهتری داشته باشند.

 

 

 

2-     دادن میان وعده های غذایی سالم

 

راه دیگر فرستادن میان وعده های غذایی سالم است که شما با توجه به تعداد کارمندان و ساعت کار آنها  میتوانید تهیه نمایدد . این مسئله حتا می‌تواند موجب این شود که کارمندان برای پیدا کردن میان وعده از محل کارشون به مکانی مراجعه نکنن و نه تنها در وقت بلکه در انرژی لازم برای ایجاد بهره وری مفید می توانند صرف جویی کنن و وقتشان را برای انجام کارها ذخیره کنند.

 

 

3-     دادن هدیه ای برای تناسب اندام

 

بعضی‌ اوقات اون کادو میتونه کاملا از محیط کار دور باشه و چیزی دیگر وجود بداشته باشد که کارمندان کمتر به آن فکر می‌کنند ولی‌ اگر آن را داشته باشند، پر صرف برایشان خواهد بود، و باز هم برای سلامتیشون مفیده . مثلا دستگاهی که سلامتی‌ رو آنالیز می‌کنه مثل دستگاه فیتبیت . زیرا این موضوع بسیار مهم است که کارمندان یه شرکت نه تنها از نظر ذهنی‌ روی فرم باشند، بلکه از لحاظه فیزیکی‌ هم در سطح استاندارد قرار گرفته باشند چون از قدیم گفتن عقل سالم در بدن سالم است.

 

 

 

4-      دادن هدیه به فرد یا اشخاصی از طرف سازمان یا شخص سوم

 

کمک کردن به موسسات خیری می‌تواند یک هدیه دیگری باشد، که شما از طرف شخص سوم یا سازمان و شرکتی برای کار خیری هزینه می نمایید. و این امکان رو به وجود می آید که شخصی‌ که شما از طرفش این کار خیر رو انجام دادین با اون موسسه آشنا شود و بعد از مدتی‌ اون کار رو دوباره یا برای همیشه انجام دهد.

 

 

5-      دادن زمان یا وقت بیشتر

 

زمان یا وقت می‌تواند از بهترین کادوهایی باشد که هر کسی‌ تا به حال گرفته باشد. شاید می‌پرسید مگر وقت یا زمان را هم  میتوان به کسی هدیه داد؟ جواب شما بله است. شما میتونید از کارتهای هدیه استفاده نمایید، حتما می‌پرسید کدوم کارت هدیه ای است که با وقت برابری می‌ نماید؟!!. شما میتوانید با دادن کارت هدیه از شرکتهای که کار نظافت و گردگیری منزل رو انجام میدهند را به مشتریانتان هدیه بدهید، مخصوصا در پایان تابستان و زمستان، این هدیه می‌تواند برای همیشه در ذهن فرد دریافت کننده برای همیشه بماند.

 

 

6-      آشنا نمودن با دیگر فرهنگها

 

سعی‌ نمایید از طریقی مشتریان خود رو با دیگر فرهنگها آشنا نمایید. این فرهنگ می‌تواند از فرهنگهای زیبای داخلی‌ باشه یا از فرهنگهای خارجی‌ ، شما میتوانید با خرید کارت هدیه از رستورانهایی خاص که غذاهای یک منطقه ‌را ارائه می نمایند، یا خرید کتابهای که دارای تصویر و مطلب دربارهٔ منطق و ادب و رسومات هستند استفاده نمایید.

 

 

7-      دادن یک هدیه خوب از جنس یک استراحت خوب شبانه

 

این یکی‌ از همه جالب تر است،  لباس خواب یا پیژامه ( لباس خواب ۲ تیک ) بله لباس خواب . هیچ اشکالی‌ نداره وقتی‌ شما به کارمندانتان یک لباس خواب گرمو نرم هدیه بدهید . چون خواب راحت دارای فواید بسیاری است که می‌تواند روی عملکرد روزنهٔ کارمندان در محل کار تاثیر مستقیم بگذارد.

 

8-      دست نوشته

 

پیام همراه با تشکر شما، دست نوشته از هر حالتی می‌تونه با بها تر باشه . دست نوشته نه تنها دارای احساسی‌ نهفته است بلکه نشان می دهد که طرف مورد نظر دارای ارزش بالایی بوده و شما برای اون وقت گذاشتید . معمولا دست نوشتها با یک کارت هدیه با توجه به علایق شخصی‌ آن فرد می‌تواند همراه باشه .

 

 

9-      ورزش و مدیتیشن

 

شما میتوانید برای کارمندهای مشتریهای سازمانیتان هزینه یک ماه از یک کلاس ورزشی یا یوگا رو پرداخت نمایید تا بدین روش از استرس خود بکاهند.

 

 

 

ترجمه: زمان آوران

منبع: http://www.snacknation.com/

مرجع مقاله : تاریخ: 1394/12/20