هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

شرکت زمان آوران بزرگترین شرکت‌ در زمینه تولید انواع ساعت و هدایای تبلیغاتی در ایران می ‌باشد که در طی سالها فعالیت مستمر موفق به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای بسیاری گردیده است. فروشگاه زمان اوران بزرگترین مجموعه در وب که نوآورانه ترین مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی و تبلیغات برای ارگان ها و شرکت های تجارتی و عموم مردم ارائه میدهد. فروشگاه ما برای پیدا کردن محصولات تبلیغاتی برای تمام نیازهای صنفها، سعی کرده شرح و لیست کلیه محصولات خود را در سایت قرار بدهد.همچنین مشاوران ما در سایت سعی میکنند که با مشاوره، شما را به گونه ای راهنمایی کنند که بتوانید محصول که دوست دارید را انتخاب نماید.مجموعه هدایای تبلیغاتی فروشگاه زمان اوران با هدف ارائه انواع هدایای تبلیغاتی نظیر انواع خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، خودکار تبلیغاتی فلزی ، لیوان و فلاسک تبلیغاتی ، ساعت رومیزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی چرمی تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، ست های مدیریتی تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، جاکارتی تبلیغاتی ، ساعت دیواری تبلیغاتی ، کیف سمیناری تبلیغاتی ، کیف پول تبلیغاتی ، صنایع دستی تبلیغاتی ، کتب نفیس تبلیغاتی ، ست های کامپیوتری تبلیغاتی ، سررسید و تقویم تبلیغاتی ، قلم تبلیغاتی و سایر ابزارآلات تبلیغاتی شروع بکار کرده و در این چند ساله توانسته نیاز مشتریان را برطرف نماید.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
کاربران گرامی به منظور پیگیری سفارشات خود کد پیگیری را وارد نمایید

چند ایده بی نظیر شرکتها برای هدایایی تبلیغاتی که کاربران و مشتریانشان دوست خواهند داشت

چند ایده بی نظیر شرکتها برای هدایایی تبلیغاتی که کاربران و مشتریانشان دوست خواهند داشت

چند ایده بی نظیر شرکتها برای هدایایی که کاربران و مشتریانشان دوست خواهند داشت.

هدیه منحصر به فرد برای شرکتها برای مشتریان و شرکتهای که باهاشون کار میکنند که دوست خواهند داشت.

خوب شما به جای درستی‌ مراجعه کردید!

ما میدانیم که شما خسته هستید از ارسال هدایا به مقصدها و گوشه کنارهای دفاتر مشتریانتان، بنابر این ما به شما یک لیست از هدایایی که به اصالت و اندیشه و ایده آل های مشتریان شما نزدیک هستند، و آنها پس از گرفتن این هدیها از شما تشکر خواهند نمود را معرفی می نماییم.

1-دادن طنز بیشتر

 سعی‌ کنید که همیشه از کادوهایی که دارای متنهای  طنز و خنده دار هستند استفاده کنید با قیمت مناسب، مخصوصا در لوازم اداری . مس دفترچهٔ یاداشت ، لیوان آب خوری یا هر چیز دیگه که به وسایل کار کارمندان ربط داره . به طور مثال شرکت ناک ناک هر چیزی که برای کارمندانش تهیه میکند، دارای پیامهای طنز گونه می باشد که این مطلبو به کارمندانش یادآوری نماید. که زیاد خودشونو جدی نگیرن و بقول معروف کارو سخت نگیرن . چون این ثابت شده مطالب طنز می‌تونه سطح استرس کارمندان رو پائین برده و در عوض به کارمندان کمک می کند که در جهت فکر کردن به خلاقیتهای بیشتر انرژی و تمرکز بهتری داشته باشند.