هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

شرکت زمان آوران بزرگترین شرکت‌ در زمینه تولید انواع ساعت و هدایای تبلیغاتی در ایران می ‌باشد که در طی سالها فعالیت مستمر موفق به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای بسیاری گردیده است. فروشگاه زمان اوران بزرگترین مجموعه در وب که نوآورانه ترین مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی و تبلیغات برای ارگان ها و شرکت های تجارتی و عموم مردم ارائه میدهد. فروشگاه ما برای پیدا کردن محصولات تبلیغاتی برای تمام نیازهای صنفها، سعی کرده شرح و لیست کلیه محصولات خود را در سایت قرار بدهد.همچنین مشاوران ما در سایت سعی میکنند که با مشاوره، شما را به گونه ای راهنمایی کنند که بتوانید محصول که دوست دارید را انتخاب نماید.مجموعه هدایای تبلیغاتی فروشگاه زمان اوران با هدف ارائه انواع هدایای تبلیغاتی نظیر انواع خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، خودکار تبلیغاتی فلزی ، لیوان و فلاسک تبلیغاتی ، ساعت رومیزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی چرمی تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، ست های مدیریتی تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، جاکارتی تبلیغاتی ، ساعت دیواری تبلیغاتی ، کیف سمیناری تبلیغاتی ، کیف پول تبلیغاتی ، صنایع دستی تبلیغاتی ، کتب نفیس تبلیغاتی ، ست های کامپیوتری تبلیغاتی ، سررسید و تقویم تبلیغاتی ، قلم تبلیغاتی و سایر ابزارآلات تبلیغاتی شروع بکار کرده و در این چند ساله توانسته نیاز مشتریان را برطرف نماید.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
کاربران گرامی به منظور پیگیری سفارشات خود کد پیگیری را وارد نمایید

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

اگر شرکت شما،حراج ویژه ای را برنامه ریزی کرده و یا اهداف دوری را برای کارمندان فروش در نظر گرفته است،هدایای تبلیغاتی گزینه خوبی هم برای کارکنان و هم مشتریان می باشد. فروش ویژه ای در جایی که برندگان به هاوایی می روند، یا تخته های موج سواری کوچک (با وعده هدایای واقعی اعلام شده)، عینک آفتابی و پوسترهایی از اقامتگاه های زیبا برای نصب بروی دیوار شروع کنید. به مشتریان هسته فندق در جعبه های زیبا بدهید و یا ارکیده های هاوایی در گلدان های برنجی بفرستید و کارتی را ضمیمه آن کنید که به مشتریانتان، درباره خرید رضایت بدهید(که از خرید شما سپاسگزاریم).

جلب توجه همه چیز از بالن ها تا ساعتها آمار پتانسیل خرید را بالا می برد. این وسایل ارزان مثل خودکار، مداد، تقویم ها، جاکلیدی ها و لیوان ها ابزار های فروش با ارزشی هستند در صورتی که همراه با هدف یا برنامه خاصی استفاده شوند.هم چنین اگر هدیه درستی با راهی درست استفاده شود دریافت کننده تمایل به پاسخ دادن آن(جبران) دارد. این ارزش واقعی هدایای تبلیغاتی را نشان می دهد.

                      

هدایای تبلیغاتی درک مثبتی را نسبت به  تجارت و یا محصول شما در ذهن ایجاد می کند. در نمایش تجاری اخیر، یک بانک مرکزی، لیوان های پلاستیکی قهوه را هدیه می داد در صورتی که بانکی دیگر، لیوان های بلند و جالبی را پخش می کرد. بسیاری از مردم تفاوت کیفی آن ها را لحاظ کردند و بعضی از آن ها بانک اولی را بانک بی ارزشی نامیدند.

 

کالایی بی ارزش هدیه بدهید و این کار تصور منفی را در ذهن مشتری ایجاد کنید هدیه ای با کیفیت بدهید و مشتری با نظری مثبت نسبت به شرکت شما پاسخ خواهد داد.

هدایای تبلیغاتی تصمیم به خرید را تقویت می کند فروشنده عاقل، شک بعد از خرید را می شناسد (پشیمانی خریدار). با در نظر گرفتن این نکته، فروشنده مشاور املاک با فرستادن نوشته ای مانند(ممنون از خرید شما) شک مشتری را برطرف می کند. فروشنده دستگاه پرینتر می تواند کتابی را با مضمون پردازش پرینت برای مشتری ارسال نماید.

 

محصولات تبلیغاتی بر ذهن مشتری (دریافت کننده) تاثیر میگذارد و این پیام را در ذهن مشتری القا می نماید که (ما به شما اهمیت می دهیم).

 کی. آی. دمسپی نماینده شرکت Atlantas Dempsy ، شرکتی بیمه عمر، فبریه را به عنوان زمانی برای پخش جا کارتی های چوبی انتخاب کرد که در یک طرف آن مشتری، یک صفحه برنجی و نوشته ای در بالای آن روبه رو می شود و در طرف دیگر نام و تلفن شرکت Dempsy می باشد. مدیر عامل ها تحت تاثیر قرار گرفتند و آنها بیشترین تماس را داشتند. تحت تاثیر قرار گرفتن کلمه مهمی در دادن هدیه های تبلیغاتی می باشد، هنگامی که شما مشتری خود را تحت تاثیر قرار می دهید، روابط تجاری بهتری برقرار می نمائید.

هدایای تبلیغاتی باید علاقه را تحریک کنند. برنامه ی ایمیلی موفقی مجهز به یک صندوقی به شکل فشفشه قرمز می باشد که از یک طرف آن درآمده، می باشد و نامه درون آن ایده های نوبینی را برای شروع سال جدید شرکت، همراه، با بروشور شرکت و کارت پرداخت هزینه پستی ارائه می دهد.

هدایای تبلیغاتی می تواند، شما را از سایر رقبا متمایز نماید و در کارهای تجاری بسیار مشکل است که تفاوت خود را نشان دهید، غالبا براساس کلمات  هستند، بروشورهای زیبا و سربرگ های گران قیمت و تبلیغاتی رنگی در روزنامه ها و مجلات چاپ می کنند.

هنگامی که صحبت از دیدگاه خوب و حمایت به میان می آید، هدایای تبلیغاتی یک کالای تجاری را می توانند به راحتی متمایزنماید. یک شرکت تبلیغاتی، هدایای تشکر را همراه ارائه خدمات و سایر ملاقات های مهم تدارک می بیند. شرکت تبلیغاتی پیام را به این صورت نشان می دهد(ممنون از اینکه به ما فکر می کنید) و هم چنان می خواهد تفاوت خود را با رقبا نشان دهد.

مرجع مقاله : تاریخ: 1395/04/05