هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

شرکت زمان آوران بزرگترین شرکت‌ در زمینه تولید انواع ساعت و هدایای تبلیغاتی در ایران می ‌باشد که در طی سالها فعالیت مستمر موفق به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای بسیاری گردیده است. فروشگاه زمان اوران بزرگترین مجموعه در وب که نوآورانه ترین مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی و تبلیغات برای ارگان ها و شرکت های تجارتی و عموم مردم ارائه میدهد. فروشگاه ما برای پیدا کردن محصولات تبلیغاتی برای تمام نیازهای صنفها، سعی کرده شرح و لیست کلیه محصولات خود را در سایت قرار بدهد.همچنین مشاوران ما در سایت سعی میکنند که با مشاوره، شما را به گونه ای راهنمایی کنند که بتوانید محصول که دوست دارید را انتخاب نماید.مجموعه هدایای تبلیغاتی فروشگاه زمان اوران با هدف ارائه انواع هدایای تبلیغاتی نظیر انواع خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، خودکار تبلیغاتی فلزی ، لیوان و فلاسک تبلیغاتی ، ساعت رومیزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی چرمی تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، ست های مدیریتی تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، جاکارتی تبلیغاتی ، ساعت دیواری تبلیغاتی ، کیف سمیناری تبلیغاتی ، کیف پول تبلیغاتی ، صنایع دستی تبلیغاتی ، کتب نفیس تبلیغاتی ، ست های کامپیوتری تبلیغاتی ، سررسید و تقویم تبلیغاتی ، قلم تبلیغاتی و سایر ابزارآلات تبلیغاتی شروع بکار کرده و در این چند ساله توانسته نیاز مشتریان را برطرف نماید.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
کاربران گرامی به منظور پیگیری سفارشات خود کد پیگیری را وارد نمایید

هدایای تبلیغاتی | 80 ایده تبلیغاتی جهت افزایش فروش قسمت سوم

هدایای تبلیغاتی | 80  ایده تبلیغاتی جهت افزایش فروش  قسمت سوم

ایده های تبلیغاتی

تبلیغات یک روش زیرکانه تری است که برای تغییر درک مخاطبان از محصول و کسب و کار شما به کار می رود:

1-صحبت با مطبوعات: برقراری ارتباط با رسانه ها در مورد محصول هایی که در میان اکثریت مردم محبوب واقع شده اند.

2-ارائه خدمات رایگان به رهبران بازار (هدایای تبلیغاتی ): شناخت رهبران جامعه در صنعت خود و ارائه خدمات و محصولات رایگان به آنها که فقط موجب بازگشت نفع و سود می شوند.

3-برگزاری تور: یک تور از کسب و کار خود بگذارید و دانش آموزان را دعوت کنید و به آنان هدایای رایگان دهید.کودکان می توانند تبلیغات رایگان شما را برای والدین خود انجام دهند.

4- اطلاعات محصولات و خدمات خود را در کانال های با دسترسی عمومی به اشتراک بگذارید تجهیزات ارتباطی مورد نیاز را اجاره کنید.مطمئن شوید که تبلیغات شما از طریق وب سایت،شبکه های اجتماعی و وبلاگ ها در حال انجام شدن است.

5-آزمایشی محصول خود را به صورت رایگان در فروشگاه های مرتبط بگذارید.

6- به صورت داوطلبانه به سازمان ها و موسسات خیریه به پیوندید و این موجب می شود که حداقل ها صدها نفر با نام کسب و کار آشنا شوند.

7- به مناسبت های خاص اهمیت دهید و در آنها شرکت کنید. حضور در این مراسم ها باعث می شود تا مردم روابط خود را با شرکت شما ترویج دهند.

8- از رویدادهای مهم در زمینه صنعت خود پشتیبانی کنید.رویدادهایی که مشتریان شما در آن شرکت می کنند، یاد می گیرند زیرا ک فرصت مناسبی است برای ارتقا کسب و کار شما.

9- برای رویدادهای داخلی مراسم برگزار کنید.مثل سالگرد و افتتاحیه یا رونمایی از یک محصول جدید.مشتریان محبوب خود دعوت کنید و درآن مراسم از یک بازیگر، یا قهرمان، یا یک سیاستمدار یا ورزشکار دعوت نمایید.

10-یک انجمن کسب و کار(مردم) بسازید آن را هدایت کنید. یک اجتماعی از مشتریان بالقوه خود را تشکیل دهید و آنها را هدایت کنید.

11-نوشتن یک مقاله یا کتاب یا نشریه آموزشی در زمینه کاری شما و به کارگیری تجارت و تخصص افراد درآن اقتدار شما را بالا می برد.

12- ارسال گزارش های ویژه،مقالات،کتاب الکترونیک: نشریات الکترونیک می توان به عنوان انگیزه افراد به وب سایت به حساب می آیند تا ایمیل خود را برای ما بگذارند.

13- چاپ مطبوعات: مطبوعات یک راه عالی برای معرفی محصولات جدید، تبلیغات می باشد.

به نمایش های تجاری بپیوندید: نمایشگاه های تجاری و رویدادهای دیگر مکان مناسبی برای مشتریان بالقوه هستند. بعد ازاینکه یک کارت کسب و کار از کسی گرفتید کارهای مهمی که انجام می دهد را درپشت آن بنویسید.و سپس از طریق پیام شخصی با آن شخص در ارتباط باشید.

14- یک وبلاگ بسازید: استفاده از وبلاگ شرکت، کاربران را با اطلاعات جالب و بخش مالی مختلف سایت آشنا کنید.

15- امضاء الکترونیک در پایین ایمیل خود را فراموش نکنید و در امضاء خود آدرس سایت خود را قراردهید و کسب کار خود را ایمیل گسترش دهید.

16- ارسال مقالات به مجلات آنلاین: نوشتن پست مهمان برای وبلگ هایی که در زمینه کاری هستند روش مناسبی برای نمایش نام تجاری شماست.

17- ویدئو صوتی یک راه منحصر بفرد و قانع کننده برایحضور افراد در وب سایت شماست.

18- در تابلو ها و مردم ها پیام بگذارید های اینترنتی پست های مرتبط با صفت فرد بگذارید.پیام های ارزشمند اجازه می دهد که افراد و مخاطبان دیگر از شما متشکر شوند.

مرجع مقاله : تاریخ: 1395/01/07