هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

شرکت زمان آوران بزرگترین شرکت‌ در زمینه تولید انواع ساعت و هدایای تبلیغاتی در ایران می ‌باشد که در طی سالها فعالیت مستمر موفق به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای بسیاری گردیده است. فروشگاه زمان اوران بزرگترین مجموعه در وب که نوآورانه ترین مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی و تبلیغات برای ارگان ها و شرکت های تجارتی و عموم مردم ارائه میدهد. فروشگاه ما برای پیدا کردن محصولات تبلیغاتی برای تمام نیازهای صنفها، سعی کرده شرح و لیست کلیه محصولات خود را در سایت قرار بدهد.همچنین مشاوران ما در سایت سعی میکنند که با مشاوره، شما را به گونه ای راهنمایی کنند که بتوانید محصول که دوست دارید را انتخاب نماید.مجموعه هدایای تبلیغاتی فروشگاه زمان اوران با هدف ارائه انواع هدایای تبلیغاتی نظیر انواع خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، خودکار تبلیغاتی فلزی ، لیوان و فلاسک تبلیغاتی ، ساعت رومیزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی چرمی تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، ست های مدیریتی تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، جاکارتی تبلیغاتی ، ساعت دیواری تبلیغاتی ، کیف سمیناری تبلیغاتی ، کیف پول تبلیغاتی ، صنایع دستی تبلیغاتی ، کتب نفیس تبلیغاتی ، ست های کامپیوتری تبلیغاتی ، سررسید و تقویم تبلیغاتی ، قلم تبلیغاتی و سایر ابزارآلات تبلیغاتی شروع بکار کرده و در این چند ساله توانسته نیاز مشتریان را برطرف نماید.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
کاربران گرامی به منظور پیگیری سفارشات خود کد پیگیری را وارد نمایید

تاثیر هدیه تبلیغاتی

تاثیر هدیه تبلیغاتی

                 محصولات و هدایای تبلیغاتی ساده ترین و عامیانه ترین راه  برای ایجاد یک برند با نام تجاری در میان فعالیت های تبلیغاتی بوده و هست.

            طبق تحقیقات صورت گرفته توسط انجمن تبلیغات انگلیس (BPMA  ) هدایا و محصولات تبلیغاتی تاثیر بسیار مثبت و مستقیمی به روی شناخته شدن یک برند و افزایش فروش آن دارد، که علاوه بر این دو مورد،  این نوع تبلیغات، باعث بازدهی بهتر سرمایه گذاری می شود.

در اینجا نتایج بخشی از تحقیقاتی که ، توسط انجمن تبلیغات انگلیس ، از نزدیک به 15 هزار نفرکه در سال گذشته هدیه تبلیغاتی دریافت نموده اند ، بیان می گردد:

66% از دریافت کنندگان هدیه ، نام برندی که هدیه تبلیغاتی آن را در سال گذشته دریافت کرده اند به خاطر داشتند.

79% از افرادی که هدیه تبلیغاتی دریافت کرده اند تمایل دارند مجدداً با آن شرکت همکاری نمایند.

87% از دریافت کنندگان هدایای تبلیغاتی هدیه خود را بیش از یک سال نگهداری  می کنند .

56% اعلام می کنند که احساس و تصورات آنها پس از دریافت یک هدیه تبلیغاتی نسبت به آن شرکت مثبت تر شده است.

طبق این نظر سنجی چاپ به روی محصولات تبلیغاتی بازدهی سرمایه گذاری بهتری نسبت به تبلیغات رادیویی یا تبلیغات محیطی دارد و برابر با تبلیغات تلویزیونی است.

 

-         تغییر در عادات خریداران

یکی از آمارهای جالب توجه در مورد هدایای تبلیغاتی این است که، این هدایا می تواند عادت های خرید را تغییر دهد، به این معنی که بسیاری از خریداران یا مصرف کنندگان برای دریافت هدیه تبلیغاتی رایگان حاضر به تغییر برند مورد نظر خود می شوند ، تا هدیه تبلیغاتی رایگان دریافت کنند. پس هدیه تبلیغاتی رایگان با خرید  می تواند یک آیتم تبلیغاتی  مارکدار باشد.

-         زمان

87% ازکسانی که هدیه تبلیغاتی دریافت کرده اند آنها را برای مدت بیش از یک سال و 30% بیش از چهار سال نگهداری می کنند.

البته مدت زمان نگهداری یک هدیه تبلیغاتی بستگی زیادی به میزان تاثیر آن هدیه به روی گیرنده دارد.

تاثیر این هدایا بر گیرندگان بسیار عالی است . آنها همانگونه که می توانند نوع هدیه دریافتی را به یادداشته باشند، می توانند برند تجاری یا نام آن شرکت را نیز بخاطر داشته باشند.

94%  از شرکت کنندگان این تحقیقات اظهار داشته اند که هرگز تبلیغ کننده یا محصول تبلیغاتی را فراموش نمی کنند.

چطور هدایا یا محصولات تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد:

مهمترین هدف برای استفاده از هدایای تبلیغاتی افزایش اعتبار نام تجاری است.

در نهایت هر آنچه  که شما را مصمم به استفاده از محصولات تبلیغاتی می کند مطمئناً به شما در ایجاد آگاهی و شناخت از نام تجاریتان و افزایش فروشتان کمک خواهد کرد.

 

مرجع مقاله : تاریخ: 1396/04/19