هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

شرکت زمان آوران بزرگترین شرکت‌ در زمینه تولید انواع ساعت و هدایای تبلیغاتی در ایران می ‌باشد که در طی سالها فعالیت مستمر موفق به دریافت گواهینامه ها و استانداردهای بسیاری گردیده است. فروشگاه زمان اوران بزرگترین مجموعه در وب که نوآورانه ترین مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی و تبلیغات برای ارگان ها و شرکت های تجارتی و عموم مردم ارائه میدهد. فروشگاه ما برای پیدا کردن محصولات تبلیغاتی برای تمام نیازهای صنفها، سعی کرده شرح و لیست کلیه محصولات خود را در سایت قرار بدهد.همچنین مشاوران ما در سایت سعی میکنند که با مشاوره، شما را به گونه ای راهنمایی کنند که بتوانید محصول که دوست دارید را انتخاب نماید.مجموعه هدایای تبلیغاتی فروشگاه زمان اوران با هدف ارائه انواع هدایای تبلیغاتی نظیر انواع خودکار تبلیغاتی پلاستیکی ، خودکار تبلیغاتی فلزی ، لیوان و فلاسک تبلیغاتی ، ساعت رومیزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی تبلیغاتی ، جاکلیدی فلزی چرمی تبلیغاتی ، فلش تبلیغاتی ، ست های مدیریتی تبلیغاتی ، پاوربانک تبلیغاتی ، جاکارتی تبلیغاتی ، ساعت دیواری تبلیغاتی ، کیف سمیناری تبلیغاتی ، کیف پول تبلیغاتی ، صنایع دستی تبلیغاتی ، کتب نفیس تبلیغاتی ، ست های کامپیوتری تبلیغاتی ، سررسید و تقویم تبلیغاتی ، قلم تبلیغاتی و سایر ابزارآلات تبلیغاتی شروع بکار کرده و در این چند ساله توانسته نیاز مشتریان را برطرف نماید.

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی،هدیه تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی
کاربران گرامی به منظور پیگیری سفارشات خود کد پیگیری را وارد نمایید

تاریخچه شرکت
شرکت زمان آوران آریا فعالیت خود را از سال 1370 در زمینه واردات ساعت و انواع کالاهای اداری آغاز نمود. در ابتدا این شرکت با برند زاگرس و پس از آن با برند رومکس وارد عرصه تجارت گردید. پس از آن با استقبال چشمگیر بازار از محصولات، شرکت زمان آوران آریا تصمیم به احداث یک واحد صنعتی کوچک جهت تولید انواع ساعت  و هدایای تبلیغاتی نمود.

در دهه 70 و 80 توسعه شرکت زمان آوران آریا در زمینه های بازرگانی، تولید با استراتژی تنوع محصول و قیمت مناسب و مشارکت در نمایشگهای بین المللی زمینه ساز تبدیل شرکت به بزرگترین واحد صنعتی تولید ساعت و هدایای تبلیغاتی در ایران در دهه 90 گردید. تبدیل کارگاه کوچک دهه 70 به یک واحد صنعتی به وسعت 4000 متر مربع با بیش از 100 پرسنل و ظرفیت تولید بیش از 2 میلیون دستگاه ساعت و 200 تن انواع مصنوعات پلاستیکی، محصولات پارچه ای و چوبی دستاورد 20 سال تلاش مدیران شرکت تاکنون می باشد.

از دلایل تمایز شرکت زمان آوران آریا از دیگر شرکتهای مشابه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • توسعه همزمان بخش بازرگانی و صنعتی
  • بستر سازی مناسب در کارخانه جدید (خرید ماشین آلات جدید و پیشرفته)
  • تنوع محصولات
  • تولید در ابعاد صنعتی
  • کیفیت مناسب
  • قیمت مناسب
  • بهسازی پیوسته سازمان